Bestuur - Trabant Club Nederland

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Informatie club

Het bestuur van
de Stichting Trabant Club Nederland

Voorzitter
Henri van de Belt.
De Omloop 35.
7707 DW Balkbrug
06-11563048
voorzitter@trabantclubnederland.nl

Secretaris
Ester Wildenburg
Koperfazant 7
3435 SL  Nieuwegein
06-48313777
secretaris@trabantclubnederland.nl

Penningmeester
Gerrit Jan Mulder
Valkenierweg 3
7701 RB Dedemsvaart
0523-610500
penningmeester@trabantclubnederland.nl
leden@trabantclubnederland.nl

Evenementen
Pieter Schuurman
landstrasse 15
52538  Wehr  Selfkant
06-39791540
evenementen@trabantclubnederland.nl

Archivaris
Etienne Busink
Postbus 602
3300 AP Dordrecht
06-51665692
archivaris@trabantclubnederland.nl

Algemeen bestuurslid
Erik Stammen
Bernhardlaan 15
6061 AW  Posterholt
06-54781860
erik@trabantclubnederland.nl

Algemeen bestuurslid
Henriette van der Lugt
Donauring 53
5463 AB Veghel
06-19371742
henriette@trabantclubnederland.nl

Trabantkrant
Geertje Bijker
redactie@trabantclubnederland.nl  
kopij insturen

Social media & website
Jacko Oort
webmaster@trabantclubnederland.nl


 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu